Zrnková káva

Zrnková pražená káva

Zrnková káva

Podkategorie

 • Gastro

  Káva Gastro je tu zejména pro milovníky typicky hořké kávy. Gastro je 100% Robusta a tím pádem vyniká svou výraznou hořkou chutí. Pro tuzemské chuťové pohárky je to tradiční chuť, kterou od kávy očekáváme. Výjimečné aroma už jen podtrhne celkový dojem vašeho kávového rituálu, ať už svůj šálek máte rádi připravený jakýmkoli způsobem.

  Zrnková káva

 • Standard

  Naše nejoblíbenější varianta kávy je skvěle vybalancovaná káva Standard. Vyvážený poměr Arabicy a Robusty (70% a 30%) je to, co od nejlepší kávy očekáváte. Standart v tomto případně rozhodně neznamená průměr, ale naopak výjimečný zážitek v každém šálku. Kávu Standart dodáme jak zrnkovou, tak mletou, takže její kvality oceníte v podobě espressa, ale výborně se hodí i pro milovníky klasiky k přípravě turecké kávy.

  Zrnková káva

 • Royal

  Royal je káva s nejvyšším podílem Arabiky (90%, robusta 10%). Na této špičkové kávě si pochutnají hlavně milovníci klasického espressa, ve kterém dokonale vynikne nakyslá chuť arabiky s perfektním doplněním té nejlepší nahořklé robusty. Náš Royal vám zaručí jak chuťový zážitek a to správné kávové nakopnutí. U jednoho šálku denně určitě nezůstanete.

Aktivní filtry